Veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks salvestame mõnikord teie seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid. Enamik suurtest veebisaitidest teeb seda samuti.

Veebilehel teavituse kuvamisega eeldame, et kui te jätkate selle saidi külastamist, siis olete ühtlasi ka nõus OÜ Nortverk küpsiste kasutamise poliitikaga.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te saiti külastate. See võimaldab veebisaidil jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

Kuidas see leht küpsiseid kasutab?

Mitmed selle saidi leheküljed kasutavad küpsiseid, et jätta meelde:

  • Milliseid lehti te külastasite ja millises järjekorras;
  • Millistele linkidele te olete vajutanud;
  • Kas te võtsite teadmiseks (või mitte) meie küpsiste kasutamise sellel veebisaidil;
  • Kui te pöördusite meie poole kontaktivormi kaudu, siis teie poolt sisestatud andmed;
  • Küpsised salvestatakse muu hulgas ka Google Analytics poolt, mis mõõdab selle lehe külastatavuse statistikat;
  • Mõningal juhul võivad küpsiseid kasutada ka kolmandad osapooled (sh Google ja Renson.eu), mis on lingitud sellele saidile või millele see sait viitab.

Küpsistega seotud teavet ei kasutata teie isiku või elukoha kindlaks tegemiseks ning kõik asjaomased andmed on täielikult selle saidi kontrolli all. Küpsiseid kasutatakse ainult eelpool kirjeldatud eesmärkidel.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/ või kustutada vastavalt oma soovile. Vt aboutcookies.org. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikku brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui saiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.

Küpsiste kasutamisega seonduvate õigusaktide kohta ja küpsiste haldamise ja kustutamise ja blokeerimise juhendid leiate järgnevalt lehelt: http://www.aki.ee/et/kupsised.

Tagasi