Lükandpaneelid – Loggia®

Lase tuppa just nii palju valgust, kui soovid!

Vertikaalsete päikese eest kaitsvate lükandpaneelidega saame kontrollida tuppa pääseva päikesevalguse hulka (dünaamiline päikesekaitse).

Toa meeldivaks valgustamiseks saab lükandpaneelid akna eest ära lükata. Ülekuumenemise riski puhul saab paneeli osaliselt või täielikult akna ette lükata.

Isikupära!

Lükandpaneelide tagasihoidlikule alumiiniumraamile on võimalik kinnitada alumiiniumist või puidust ribid või päikesekaitsekanga.

Kõik lahendused pakuvad erineval määral kaitset ja läbipaistvust. Sõltuvalt funktsionaalsetest ja esteetilistest eelistustest saab nende omaduste põhjal valida välja enda jaoks sobivaima lahenduse.

Privaatsus!

Soovi korral saab lükandpaneelid akna eest ära lükata ja nautida vaba vaadet õuealale.

Võõraste pilkude vältimiseks võib paneelid lihtsalt akna ette tõmmata. Pöörlevad puidust või alumiiniumist labad on kättesaadaval 2014. aasta juulist – “Loggia® privacy”.

Erinevad materjalid

  • Vertikaalsete päikesekaitseruloode ja lükandpaneelide väljanägemise ühtlustamiseks on lükandpaneelidele võimalik paigaldada sama kangas.
  • Minimalistliku disaini puhul võite valida alumiiniumlabad.
  • Sooja ja hubase mulje loomiseks on võimalik kasutada puidust labasid.

Lükandsüsteemid

Individually sliding

Individuaalselt lükatavad

Symmetrically sliding

Sümmeetriliselt lükatavad

 

Telescopically sliding

Teleskoopiliselt lükatavad

 

Individuaalselt lükatavad

Selle valiku puhul kontrollitakse paneele individuaalselt. Iga paneeli saab seada soovitud asendisse teisi paneele liigutamata.

Sümmeetriliselt lükatavad

Paneelid on ühendatud ja liiguvad üksteise suhtes sümmeetriliselt.

Teleskoopiliselt lükatavad

Puhuks, kui katmist vajab suurem aknapind, võib kaks või enam paneeli omavahel teleskoopiliselt ühendada, mis tähendab, et paneelid liiguvad üksteise järel teleskoopiliselt välja. Iga paneel paikneb eraldi rööpmel, mistõttu need saab avatud asendis mugavalt üksteise taha „parkida“.

Alumiiniumprofiili värvivalikud

Päikesekaitseruloode nähtavad alumiiniumdetailid (karp, alumine latt ja külgkanalid) ning päikese eest kaitsvad detailid (profiilid, ribid) on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja kättesaadaval kõikidest standardsetes RAL värvitoonides.

Valik* populaarsemaid värvitoone:

Tagasi