Katuseakende välistest päikesekaitseruloodest

Topfix® & Topfix® Max

Horisontaalsed päikesekaitserulood tõrjuvad kuumust kõikidelt horisontaalsetelt ja kaldnurga all paiknevatelt klaaspindadelt. Topfix® on mootoriga käitatav horisontaalne ruloo, mis on meie kuulsa Fixscreen® tehnoloogia jaoks varustatud revolutsioonilise kinnitustehnoloogiaga. Tänu sellele on võimalik saavutada optimaalne kanga pinge. Diskreetse disainiga Topfix® sobitub teie koju ideaalselt. Mõlemad süsteemid võimaldavad rulood vastavalt esteetilistele eelistustele üles ja alla kerida. Sisse ja välja paigaldatud ruloode abil on võimalik toa täielik pimendamine.

Topfix® Max päikesekaitserulood sobivad akendele pindalaga kuni 30 m2.

Disain

RENSON® seab disaini osas lati kõrgele. Suur kanga ja alumiiniumdetailide värvivalik, võimalus paigaldada süsteem diskreetselt seina sisse ning kortsumatu kangas muudavad päikesekaitserulood teie kodu lahutamatuks osaks.

Mugavus

Katuseakende päikesekaitserulood  hoiavad teie kodu sisekliima mugavana ja aitavad vältida ebameeldivaid peegeldusi ja pimestamist. Lisamugavuse nimel on võimalik katuseakende päikesekaitserulood  täielikult automatiseerida, mis tähendab, et süsteem tagab optimaalse temperatuuri isegi siis, kui kedagi pole kodus.

Topfix<sup>®</sup>

Vastupidavus

Uuendatud juhikute süsteem (Smooth tehnoloogia) tagab väliste päikesekaitseruloode parema tuulekindluse ja sujuva toimimise. Tänu volitatud edasimüüja laitmatule paigalduskvaliteedile ja parimale turugarantiile võite nautida päikesekaitset muretult aastaid.

Vaadake suurte päikesevarjude tuuletunnelitesti (kuni 4 m laiuses või pikkuses).

RENSON® optimeerib enda tooteid nende mugavuse, väljanägemise ja vastupidavuse pidevaks täiustamiseks. Survetestid, tuuletestid ja ilmastikukindluse testid tagavad RENSON® Fixscreen®EVO kvaliteedi. Fixscreen® ja Smooth® tehnoloogiate kombinatsioon tagab ülima tuulekindluse. Tänu nutikale tõmblukusüsteemile säilitab kangas tuulekindluse igas asendis. Tegu on lihtsa ideega, kus päikese eest kaitsev kangas on ääristatud spetsiaalse sümmeetrilise tõmblukuga, mis hoiab kogu struktuuri kindlalt kahes külgkanalis. Sõltumatu testlaboratooriumi järelvalve all läbi viidud testid on näidanud, et Fixscreen®EVO suudab suletud asendis taluda tuult kiirusega kuni 130 km/h. See vastab Beauforti skaalal hindele 12 ehk orkaanile. Pole kahtlustki, et Fixscreenn®EVO on üks vastupidavamaid päikesekaitseruloosid.

Teie investeering tasub end ära kestvuses

Kasutatud on ainult kvaliteetseid materjale.

Meie päikesevarjudega saate nautida pikki muretuid aastaid. RENSON® annab:

  • 5-aastase garantii kõikidele normaalse kasutamise ja hooldamise käigus tekkinud defektidele
  • 7-aastase garantii Fixscreen® tehnoloogiale*
  • 10-aastase garantii alumiiniumosade värvile


* tõmblukk püsib enda kanalis ja tõmblukk nakkub kangaga optimaalselt

Mugavus – Lihtne ja vaikne töö

Teie päikesevarju kasutamine on lihtne ja mugav

Saate enda päikesekaitseruloosid kasutada mitmel erineval viisil. Võite valida lihtsa lülitist juhtimise või otsustada süsteemi automatiseerimise kasuks, misjärel päikesevarje reguleeritakse automaatselt sõltuvalt tuule kiirusest ja päikesevalguse intensiivsusest.

Somfy® Tahoma kasutajaliidese abil saate Fixscreen®EVO süsteemi kontrollida nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu või lasta sel pärast vajalike kellaaegade programmeerimist töötada täisautomaatselt. Seega on võimalik viia päikesekaitsesüsteemi töö täielikult vastavusse teie kodu vajadustega.

Äärmiselt sujuv ja vaikne töö

Tänu RENSON® Fixscreen®EVO ‘Smooth Technology’ lahendusele liigub tõmblukk külgkanalites ülivaikselt ja sujuvalt. Unikaalne kulumiskindel külgkanalite sisepind tagab süsteemi pika tööea.

Alumiiniumprofiili värvivalikud

Päikesekaitseruloode nähtavad alumiiniumdetailid (karp, alumine latt ja külgkanalid) ning päikese eest kaitsvad detailid (profiilid, ribid) on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja kättesaadaval kõikidest standardsetes RAL värvitoonides.

Valik* populaarsemaid värvitoone:

Horisontaalsed rull-ekraanid - värvivalik Horisontaalsed rull-ekraanid - värvivalik Horisontaalsed rull-ekraanid - värvivalik
Tagasi