Välistest päikesekaitseruloodest

Fixscreen®-i töötas välja RENSON® Sunprotection-Screens ja see on esimene välja paigaldatav ja tõeliselt tuulekindel päikesekaitseruloo maailmas. Tänu nutikale tõmblukusüsteemile säilitab kangas tuulekindluse igas asendis, pakkudes suletud asendis kaitset ka putukate eest. Tegu on lihtsa ideega, kus päikese eest kaitsev kangas on ääristatud spetsiaalse sümmeetrilise tõmblukuga, mis hoiab kogu struktuuri kindlalt kahes külgkanalis.

 

Disain

RENSON® seab disaini osas lati kõrgele. Suur kanga ja alumiiniumdetailide värvivalik, võimalus paigaldada süsteem diskreetselt seina sisse ning kortsumatu kangas muudavad välised päikesekaitserulood teie kodu lahutamatuks osaks.

Mugavus

Välised päikesekaitserulood hoiavad teie kodu sisekliima mugavana ja aitavad vältida ebameeldivaid peegeldusi ja pimestamist. Lisamugavuse nimel on võimalik välised päikesekaitserulood täielikult automatiseerida, mis tähendab, et süsteem tagab optimaalse temperatuuri isegi siis, kui kedagi pole kodus.

Vastupidavus

Uuendatud juhikute süsteem (Smooth tehnoloogia) tagab väliste päikesekaitseruloode parema tuulekindluse ja sujuva toimimise. Tänu volitatud edasimüüja laitmatule paigalduskvaliteedile ja parimale turugarantiile võite nautida päikesekaitset muretult aastaid.

Fixscreen®EVO

See väline päikesekaitseruloo pakub parimat kvaliteedi, disaini ja paigalduslihtsuse suhet. Fixscreen® tehnoloogia tagab päikesevarju tuulekindluse igas asendis. Laperdavad ja rebenenud kangad on nüüd minevik. Uued alumiiniumist otsakorgid lisavad stabiilsust ja neid on võimalik värvida profiiliga sama tooni.

Fixscreen® Mono AKEVO

Fixscreen® tehnoloogiat kasutav väline päikesekaitseruloo integreeritakse teie kodu arhitektuuriga. Sedasi on tagatud maksimaalne lisandväärtus. See päikesekaitseruloo aitab luua tervisliku sisekliima koos lisatud ja soojusliku väärtuse ning täiendava akustilise mugavusega.

Fixvent® Mono AKEVO

Lisaks kaitsele päikese eest tagab Fixvent® Mono AKEVO loomuliku ventilatsiooni isegi siis, kui aknad on suletud ning ei põhjusta tänu tuult takistavale isereguleerivale luugile tuuletõmbust. Tänu Fixscreen® tehnoloogiale on see tuulekindel igas asendis, taludes tuult kiirusega kuni 130 km/h. Suletuna toimib päikesevari ka moskiitovõrguna.

Stiilne, disainile suunatud viimistlus

Fixscreen® ruloo välimust iseloomustavateks võtmesõnadeks on karbi, külgkanalite ja alumise lati välimus. Need on valmistatud alumiiniumprofiilidest ning kättesaadaval kõikides RAL värvitoonides. See tagab ideaalse sobivuse teie kodu tisleri- ja fassaadidetailidega. Sobitage välise päikesekaitseruloo värv enda kodu fassaadiga.

Karbi paigaldamisel saab samuti valida erinevate võimaluste vahel.

Uute hoonete või suurema ümberehituse korral on võimalik integreerida Fixscreen®EVO otse seina sisse. Kui karbi sisseehitamine pole võimalik, võite valida kahe erineva viimistluse vahel:

  • Kandiline minimalistliku väljanägemisega viimistlus
  • Pehmete joonte ja kergelt kalduva profiili kurviga viimistlus

Lisaks paigutub alumine latt täielikult karbi sisse. Sedasi saate klaaspinda maksimaalselt nautida.

Mitmekülgne lahendus

Fixscreen®EVO välised päikesekaitserulood sobivad aknapindadele suurusega kuni 22m2, hoides kangapinna tänu Fixscreen® tehnoloogiale kortsuvabana. Peate ainult arvestama maksimaalse kõrguse või laiusega, milleks on 6 m. Suletuna hoiab Fixscreen®EVO lisaks ka putukad eemal. Sedasi saate enda kodu õhutada ilma tüütuid putukaid sisse laskmata.


Vaadake suurte päikesevarjude tuuletunnelitesti (kuni 4 m laiuses või pikkuses).

RENSON® optimeerib enda tooteid nende mugavuse, väljanägemise ja vastupidavuse pidevaks täiustamiseks. Survetestid, tuuletestid ja ilmastikukindluse testid tagavad RENSON® Fixscreen®EVO kvaliteedi. Fixscreen® ja Smooth® tehnoloogiate kombinatsioon tagab ülima tuulekindluse. Tänu nutikale tõmblukusüsteemile säilitab kangas tuulekindluse igas asendis. Tegu on lihtsa ideega, kus päikese eest kaitsev kangas on ääristatud spetsiaalse sümmeetrilise tõmblukuga, mis hoiab kogu struktuuri kindlalt kahes külgkanalis.

Sõltumatu testlaboratooriumi järelvalve all läbi viidud testid on näidanud, et Fixscreen®EVO suudab suletud asendis taluda tuult kiirusega kuni 130 km/h. See vastab Beauforti skaalal hindele 12 ehk orkaanile. Pole kahtlustki, et Fixscreenn®EVO on üks vastupidavamaid päikesekaitseruloosid.

Teie investeering tasub ennast ära kestvuses

Kasutatud on ainult kvaliteetseid materjale.

Meie päikesevarjudega saate nautida pikki muretuid aastaid. RENSON® annab:

  • 5-aastase garantii kõikidele normaalse kasutamise ja hooldamise käigus tekkinud defektidele
  • 7-aastase garantii Fixscreen® tehnoloogiale*
  • 10-aastase garantii alumiiniumosade värvile


* tõmblukk püsib enda kanalis ja tõmblukk nakkub kangaga optimaalselt

Mugavus – Kerge ja vaikne.

Teie päikesevarju kasutamine on lihtne ja mugav

Saate enda päikesekaitseruloosid kasutada mitmel erineval viisil. Võite valida lihtsa lülitist juhtimise või otsustada süsteemi automatiseerimise kasuks, misjärel päikesevarje reguleeritakse automaatselt sõltuvalt tuule kiirusest ja päikesevalguse intensiivsusest.

Somfy® Tahoma kasutajaliidese abil saate Fixscreen®EVO süsteemi kontrollida nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu või lasta sel pärast vajalike kellaaegade programmeerimist töötada täisautomaatselt. Seega on võimalik viia päikesekaitsesüsteemi töö täielikult vastavusse teie kodu vajadustega.

Äärmiselt sujuv ja vaikne töö

Tänu RENSON® Fixscreen®EVO ‘Smooth Technology’ lahendusele liigub tõmblukk külgkanalites ülivaikselt ja sujuvalt. Unikaalne kulumiskindel külgkanalite sisepind tagab süsteemi pika tööea.

Täiesti pimendav Fixscreen

Tagasi